wtorek, 10 kwietnia 2012

Bohaterowie ♥

Cześć , Cześć ! ♥
Zaczynam Nowego Bloga I Mam Nadzieje Że Ktoś Tu Będzie Zaglądał : *

To Teraz Bohaterowie :


Hope - Ma 16 Lat , Mieszka Z Rodzicami I Dwoma Młodszymi Braćmi . Jej Najlepszą Przyjaciółką Jest Jennifer A Najlepszym Przyjacielem Patrick .    Jennifer - Szesnastoletnia Dziewczyna . Przyjaźni Się Z Hope I Patrickiem . Skrycie Podkochuje Się W Louisie Z One Direction . Jenn Jest Jedynaczką . 
 Patrick - Ma 17 Lat . Nie Cierpi Swojej Młodszej Siostry . Kocha Jeździć Na Deskorolce . Jego Najlepsze Przyjaciółki To Hope I Jenn . Michael - Młodszy Brat Hope . Ma 15 Lat . Jego Znajomi Uważają Że Jest Nienormalny . Myśli Że Wszystko Wie Najlepiej . 
 Tom - Czternastolatek . Jego Rodzeństwo To Hope I Mike . Ma Niewielu Znajomych . Jest Nieśmiały . Woli Spędzać Czas W Domu .


Zayn - Ma 19 Lat , Należy Do One Direction . Uwielbia Spędzać Czas Przed Lustrem . 
 Louis - Najstarszy Z Zespołu , Ma 20 Lat . Mieszka Naprzeciwko Hope . Uwielbia Robić Sobie Z Wszystkich Żarty . Harry - Najmłodszy Członek  One Direction , Ma 18 Lat . Jest Miły I Pomocny . Nienawidzi Żartów Louisa . Liam - Ma 19 Lat . Należy Do One Direction . Uważa Że Jego Przyjaciele To Idioci . On Sam Jest Spokojny I Nie Rozstaje Się Ze Swoim PSP . 

  Niall - Członek One Direction . Kocha Jedzenie . Ma 19 Lat , Nie Przywiązuje Większej Uwagi Do Tego Co Je . Jako Jedyny Z Zespołu Jest Jedynakiem . 
 Emma - Ma 16 Lat , Ma Starszego Brata -  Liama . Podkochuje Się W Michaelu . Jest Duszą Towarzystwa . Nie Przepada Za Przyjaciółmi Swojego Brata .

To Tyle , Niedługo Dodam Rozdział Pierwszy . Mam Nadzieję Że Się Spodoba . ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz